metoda

koučink

V osobních nebo profesních rozvojových oblastech používám metodu koučinku, která je v těchto případech efektivnější a zaměřená na konkrétní cíl. V terapii se zaměřuji na pomoc v odstraňování problémů a jejich následků. Oproti tomu koučink používám, když klient potřebuje dosáhnout určitého výkonu s využitím jeho potencionálu. Ten si ovšem nemusí klient vždy plně uvědomovat. Odstraňujeme bariéry, které tento potencionál blokují.  Jedná se tedy o účinnou metodu osobního rozvoje.

Koučink nám pomáhá s uvědoměním, co chceme a proč. Vnitřně někdy cítíme, že to, co děláme není právě ono a děláme věci, co nechceme… stojíme na místě, ale nevíme jak z toho ven. Koučink nám pomůže ujasnit si vize a možnosti, které pak realizujeme. Pracuji s lidmi v extrémní zátěži a výkonu, kterým jsem díky metodám koučinku pomohl k lepším výsledkům a výkonům.

Každý se může dostat v životě do bodu, kdy nevidí jasnou cestu kam směřovat a obává se udělat změnu. I já jsem se ocitl na životní křižovatce a rozhlížel se kudy půjdu dál. Převzal jsem zodpovědnost sám za sebe a vydal se na svou novou cestu.

Jsi-li také ten, kdo chce  sám na sobě pracovat a rozvíjet se, je koučink pro tebe ta správná cesta…

Dotaz na termín

Koučink

Pošlete mi zprávu a já se Vám ozvu. Michal

Dotaz na termín

Individuální terapie

Pošlete mi zprávu a já se Vám ozvu. Michal