metoda

edukace

V této oblasti mohu nabídnout mnohaleté zkušenosti vojenského psychologa, kdy jedna z činností, kterými jsem se v armádě zabýval, bylo předávání a učení aplikované psychologie.

Nikdy jsem nebyl ukázkovým akademickým psychologem s naučenými frázemi. Vždy jsem chtěl, aby si klient odnesl něco praktického, co mu bude pomáhat a pochopí příčiny toho, co se děje. Kdo pochopí důležitost a přesah psychologie, obohatí tím svůj obor a  posune své konání do dalšího rozměru.

Vždy mě bavilo zkoušení limitů, posunování se až na jejich okraj.  Chtěl jsem se podívat, co je za horizontem. Končí někde? Nebo naopak, je to vlastně ta správná cesta životem, která nepotřebuje mít někde konec… To mě přivedlo k oboru přežití v náročných situacích. Studoval jsem psychologii zátěže a odolnosti a  vyučoval chování v krizi. Abych mohl znalosti v tomto oboru předávat, potřeboval jsem poznat, jak v těchto situacích sám reaguji, jak funguje moje psychika a jak se chovám. To mě také přivedlo k tomu, že  jsem se stal instruktorem přežití a odolávání.  

Nabízím výuku pro firmy a korporace, školy a všechny zájemce o oblasti aplikované psychologie, workshopy, edukační semináře, přednášky, teambuildingy, participaci na kurzech přežití a krizových situací, prostě všude tam, kde je tak úžasný obor, jako je psychologie, uplatnitelný.

Dotaz na termín

Edukace

Pošlete mi zprávu a já se Vám ozvu. Michal

Dotaz na termín

Individuální terapie

Pošlete mi zprávu a já se Vám ozvu. Michal